Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia E vagy LG optimus L7?

Sony xperia E vagy LG optimus L7?

Figyelt kérdés
Tudom hogy vannak jobb telefonok is, de én csak telefonálni szeretnék, és néha felmenni az internetre. Az egyik fő szempont, hogy ne kelljen naponta tölteni. Melyiket javasoljátok?

2013. szept. 18. 16:39
 1/6 anonim válasza:
L7 ezt vegyél mert nekem is ilyen van és 4 naponta töltöm.
2013. szept. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az E egy rakás szar, az Optimus hardveresen ugyanolyan, ami elég gáz, de netezésre kielégítőek. L7 mindenképpen!
2013. szept. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. szept. 18. 17:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Jobb az xperia e egy hajszállal, csak sok ezen az oldalon a sony utáló k.cs.g.

2013. szept. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
SE Xperia Mini Pro-t használok, szivi, kicsit képbe kéne lenni. A hardver csontra ugyanaz - Qualcomm MSM7227A, Adreno 200, 4GB háttértár, 512MB operáns memória mindkét telefon esetében. Az Optimus kamerája LED-villanóval is fel van szerelve (az Xperiáéval szemben ugye), és 5 MP 3.2 helyett. A kijelzője fényévekkel jobb (az Xperiáé pixeles, 165 ppi). Netezésre sokkal jobb, Jelly Bean ide vagy oda.
2013. szept. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekünk mindkettő van (xperia ma újult) de az LG jobban bejön, de nem azért mert azt már 1 éve használom és szokottabb.
2014. febr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!