Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha veszek egy iphone 5 öt...

Ha veszek egy iphone 5 öt használtan aztán gavey simmel függetlenítem akkor megtarthatom a mostani számom?

Figyelt kérdés
Jah és honnan tudok venni gavey simet?

#Gavey sim #ilhone 5
2013. szept. 18. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Na te pont ideális iphone tulaj leszel,mert sötét vagy mint az éjszaka.
2013. szept. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Te meg nagyon segítőkész vagy.
2013. szept. 19. 14:06
 3/3 anonim ***** válasza:
én is olyan segítőkész leszek mint az első...internetet nem ismered? 1. leírják az geveysim működését nagyon szájbarágósan nem is egy helyen, pont az ilyen értetlenek miatt. 2. még azt is kiadja a google, hogy hol tudsz venni...3. mért akarsz te venni drága telefont aránylag olcsón? én nem vagyok az az iUser, aki arra költ, amire nincs pénze...és pont az ilyen tefélék miatt alakult ki ez a fajta előítélet, mert valaki vesz vagy részletre, vagy egy külföldi függő iPhone-t, hogy aztán azzal vagánykodjon. közbe valaki tényleg azt veszi, amire van pénze...és nem trükközik...a kockázatokra ki sem térek..azt majd elolvasod, ha megtanultad használni a google-t.
2013. szept. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!