Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT 995 nem fogadja el...

Alcatel OT 995 nem fogadja el a memóriakártyát? Vegyek újat?

Figyelt kérdés
Szijasztok. Van egy Alcatel OT 995 telóm. frissitve lett 4,0,4-re az android. Minden oké vele, de kb. 2 hete először nem akarta megnyitni az instagramot, majd kiirkálta, hogy az Apps on SD leállt. Azóta nem birok a kamerával semmit sem csinálni, mert kiirja, hogy helyezzek be egy SD kártyát, galériában a képeket nem jelzi ki, és egy, memóriakártyáról futó alkalmazást sem nyit meg. Mit tegyek?

2013. szept. 18. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
igy van, vegyél uj TELEFONT is! Ennyi telik a képességeidből, a problémamegoldás sajnos nem :(
2013. szept. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mekkora idióta vagy x'D Én a memóriakártyára célzok te észlény :D Szövegértés 1-es...
2013. szept. 19. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:
és szerinted az nem ciki, hogy egyből uj memóriakártyát vennél, ahelyett, hogy megnéznéd, hogy máshol müködik e a kártya?
2013. szept. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem ciki. Mivel még gépen sem birom formázni. Telefonon is formáztam, aztán beraktam kártyaolvasóba, és ugyanúgy rajta volt minden fájl, nem csinált vele semmit.
2013. szept. 20. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!