Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemény az új IOS-ról?

Vélemény az új IOS-ról?

Figyelt kérdés

2013. szept. 19. 11:19
 1/7 anonim válasza:
0%
Nyugodtan végy egy olyat, s add el az egész világnak az ujjlenyomatod, úgy, hogy te fizetsz érte.
2013. szept. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért adná el az ujjlenyomatát?
2013. szept. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem vettem olyat és én csak véleményt kértem kedves válaszoló nem beszólást nyugodj meg nincsen apple cuccom.. úgyhogy légyszíves hanyagolni az ilyen kedves beszólásaidat...Köszönöm!
2013. szept. 19. 11:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Nyugodtan vehetsz, ilyen összeesküvés elméletes cuccok miatt nem kell aggódni. Gondolj bele ha megtörténne mekkora botrány lenne, azt pedig nem akarná egy olyan cég mint az Apple. Kínosan odafigyelnek az ilyesmire. Plusz ugye nem csak apple használ ujjlenyomat technológiát, rengeteg más cég van csak ugye az Apple dolgokat divat fikázni. Ott van mingyárt a magyar állam, ha útlevél kell akkor ujjlenyomatot kell megadni, vagy éppen ha valaki beutazik az usába akkor azonnal mind a 10 ujjról lenyomatot vesznek.


A kérdésre válaszolva :) : nagyon jó az iOS. Szépen megy a készülékeke, bár természetesen a tegn ap kijött ios7 ben vannak apróbb hibák, de azokat javítani fogják mint minden más új oprendszernél. Elég zárt rendszer ami annak aki szeret sokat buherálni nem túl jó (viszont erre van a jailbreak) de ha azt akarod hogy csak működjön rendesen akkor a legjobb választás.

2013. szept. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első biztos valami szánalmas droidhuszár lesz. Már várom amikor jönnek majd tömegével a droidos ujjlenyomat-olvasós telefonok. Sőt már most is van, csak kb senki nem tud róla. Akkor már jó lesz ha azokban is lesz ilyen funkció.


Nekem a kinézete nem igazán tetszik. Én a régi felületet sokkal jobban szerettem. De ez van majd megszokom.

2013. szept. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Remélem mindenki érti...

http://www.youtube.com/watch?v=ZcdrbiFQKQg&feature=youtube_g..

Ennyit ér az egész!!!

2013. szept. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó...azért mert van egy gyökér, aki nem tudja, mit kell csinálni, ha nem jól működik a telefonja, még ne terjeszd, hogy sz_r...nekem érdekes módon semmi baja nincs...elsőnek meg üzenem, hogy csak az aggódik azon, hogy egy hivatalos szerv megszerzi az ujjlenyomatát, akinek van valami a rovásán...engem speciel az sem érdekelne, ha hivatalos nyilvántartásba kerülne...nem tartom valószínűnek, hogy bűnügyet is tudnának társítani hozzá...paranoiás ember...
2013. szept. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!