Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rózsazsin csekkel hogyan kell...

Rózsazsin csekkel hogyan kell utalni bankszámlára? És igy mennyit? (segitségért garantáltan zöld kéz)

Figyelt kérdés
Tegnap rendeltem vaterárol 14100ftért. Mivel bankszámlám nincs igy nem tudok utalni.Az elado mondta hogy rozsazsin csekkel küldjem el a bankszámlájára a pénzt. Hogyan kell? Valaki leirná részletesen? És mennyibe fog kerülni ha ajánlottként 900 ft? Ha jol tudom a rozsazsin csekk miatt fizetni kell kb 4-500ftot:) A segitséget köszönöm.:)
2013. szept. 19. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Rózsaszín csekken nem tudsz bankszámlára utalni. Az eladó vagy nem látott még olyat, vagy szélhámos.

A lehetőség, hogy bemész az eladó bankjának bármelyik fiókjába, és készpénz befizetéssel utalsz a számlaszámra. Az összeg rendeltetését is megnevezheted. Ott legalább kapsz nyugtát vagy számlát is az utalásról.

2013. szept. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Egyébként is a rózsaszín csekkes készpénzforgalom a legdrágább.
2013. szept. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A piroskéz nyomingerek kimenőt kaptak a diliházból?
2013. szept. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!