Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb böngésző...

Melyik a legjobb böngésző androidra?

Figyelt kérdés
Amelyik mindenképp a leggyorsabb.
2013. szept. 19. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Opera Classic
2013. szept. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
króm
2013. szept. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akk most melyik?
2013. szept. 19. 19:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Opera
2013. szept. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
króm. Opera egy szar
2013. szept. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#2/#5 (bár gondolom ugyanaz a személy írta mindkét hozzászólást).


Chrome a legtöbb telefonra egyszerűen szar. Nagyon jó lenne funkcionalitás terén, de sebesség terén az egyik legrosszabb, amit láttam. Akármilyen erős lehet egy telefon, a Chrome nem lesz valami gyors rajta. Összesen talán 5 telefon létezik, amin a Chrome elviselhető sebességet produkál (persze ilyenkor nem arról beszélek, hogy behozza a google.hu-t és nem akadozik, próbálj meg egy intenzívebb honlapot megnyitni Chrome-mal, pl. theverge.com).


Sebesség terén Opera is milliószor jobb, de a gyári böngésző is (aminek neve sincs, csak simán böngésző). Bár utóbbi már 4.1 óta csak rootolás után tölthető le Play-ről.

Ezen kívül még a Dolphin Browser is nagyon közkedvelt és gyors, ráadásul tele van mindenféle funkcióval. És még sok kisebb, kevésbé ismert böngésző is jobb Chrome-nál (legalábbis sebesség terén).

2013. szept. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a Dolphin nekem ritka lassú, a Chrome pedig hiba nélkül fut. Egyébként krómot használok 6 különböző eszközön (a legszarabb egy Galaxy Mini 1, a legerősebb egy HTC One), és egyiken se lassú, az Opera viszont abszolút 0 felhasználói élményt adott. Utoljára ilyen érzésem akkor volt, amikor az N73-as Nokiámon próbáltam netezni
2013. szept. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem opera a legjobb, chromet használtam, de fos vót. Gépen a chrome a legjobb.
2013. szept. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 schumilex55 ***** válasza:

A PC-s böngészést most hagyjuk ki.

Androidon én több böngészőt is használok, az adblock miatt van firefoxom is (néhány oldalra el kell), az alap böngészőm ugye alapból ott van de legfőképpen csak dísznek.

Én (bár nem az a kedvencem) a chrome -ot használom, az az egy dolog miatt hogy ha nem egyértelmű a clikk akkor előhoz egy nagyítást és ott kilehet választani azt amire rá akartál menni. És nem tudom, nekem valahogy kényelmesebb is az összes többinél.

Használtam én már maxthon -t, dolphint operát (mini és rendes, utóbbi mondjuk egész szép is volt), de végül megmaradtam a chrome -nál.

[SGS3]

Dee ha neked a leggyorsabb kell akkor az opera mini -t ajánlom, kicsi, gyors és ha jól rémlik valami turbó mód féleség is van benne lassú netkapcsolathoz bár hogy az mit is csinál arra már nem nagyon emlékszem.

Egyéb vélemény?

2013. szept. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
maxton a legjobb gyors beépítet flashplayer van benne.
2013. szept. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!