Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Frissíthetem a telefonomat az...

Frissíthetem a telefonomat az új iOS 7-re?

Figyelt kérdés
Szoval annyi, hogy van egy iPhone 4S-m, amin jelenleg 5.1.1 van. Nem mertem 6.1.3-ra frissíteni, mert utána olvastam, hogy az aktiválásához eredeti SIM kell, ami nekem nincs... Ezért nem mertem rögtön frissíteni a telefont iOS 7-re, mert igaz utána olvastam és nem találtam egyenlőre semmit arról, hogy eredeti kártya kéne, de biztos ami biztos, szoval egy kicsit hozzáértőbb ember segíteni, ha frissítem, utána fogom tudni aktiválni a telefont?
2013. szept. 20. 02:22
 1/3 anonim ***** válasza:
ez annyit tesz, hogyha szoftveresen van függetlenítve a telefonod, és gyárilag valamilyen függő, akkor olyan szolgáltatós simkártyával kell aktiválni, szóval nem úgy kell érteni, hogy azzal a simmel, amivel együtt lett vásárolva.
2013. szept. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az én telefonom egyáltalán nincs függetlenítve, egy külföldi szolgáltató az eredeti szolgáltatója, szoval még az sincs hogy hú de egyszerűen beszerzem...:/

De akkor jól értem, hogyha frissíteni szeretnék, akkor itt is kérni fogja az eredeti SIM-es aktiválást? Mert eddig egy frissítésnél se találkoztam ilyennel, hogyha szoftvert frissítek, akkor eredeti SIM kell..

2013. szept. 22. 22:58
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor te a külföldi szolgáltató egy kártyájával használod a telefont?
2013. szept. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!