Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok ajánlani valami...

Tudnátok ajánlani valami megbízható online oldalt?

Figyelt kérdés
Üdv. A samsung galaxy mini s5570-es telefonomra szeretnék egy pingvines tokot venni, viszont mivel vidéki vagyok nem nagyon akar összejönni a dolog. Ezért úgy döntöttem, hogy itt kérek segítséget. Valami oldalt szeretném ha linkelnétek, ahonnan efféle tokokat lehet rendelni, és lehetőleg megbízható, magyar legyen. :) A Vaterában meg ezekben nem bízom, mert google-ről letöltött képeket raknak csak fel oda. Előre is köszönöm, szép napot!

2013. szept. 20. 16:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Senki nem tud segíteni?
2013. szept. 20. 18:26
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a probléma talán nem kavarja fel annyira a problémamagoldás világának pocsolyáját :) A net teli van webáruházakkal, ki se lehet őket kerülni.

[link]

Ha nem bízol bennük, akkor bezony sokat kell gyalogolnod a pingvines tokért :)

2013. szept. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bar nem volt valami hasznos, koszonom a valaszt... Tudom h masnak nem valami nagy problema, de szamomra az.. Es annyi oldalt megneztem mar de semmi... Gondoltam ha itt kerek segitseget idot sporolok meg, es gyorsabban hozzajutok a pingvines tokhoz, de hat mindegy... Az emberekben a segitokeszseg hatartalan.. :)
2013. szept. 21. 05:47
 4/4 csalacsava válasza:

Szia 😊

Ebayen nézd meg. Vagy vateran. Vagy Amazonas-on. :)

2015. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!