Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia tipom már megint...

Sony Xperia tipom már megint megmakacsolta magát. Talán elég durván lemerülhetett, nem néztem sajnos, de hallottam, hogy csipog, mert töltőre éhes. És a képernyője azóta fekete. Valakinek valami ötlet?

Figyelt kérdés
Meg akartam nézni, hány %-on van, de a képernyőn nem jött fel semmi, ellenben az alsó érintőgombok világítani kezdtek. Megpróbáltam kikapcsolni a telefont, de nem tudtam, bár felhozott egy bekapcsoláskor ismerős XPERIA feliratot, aztán megint semmi. Már rajta van a töltőn fél órája, az akkut is kivettem, de a kis piros fény világít, hogy tölt, egy időre felhozta töltöttséget jelző nagy elemet is, aztán úgy néz ki, megpurcant. Most jött vissza szervizből, mert ki kellett cserélni a jack-dugót benne, és nincs kedvem megint több ezret fizetni egy amúgy is szar telefonért..

2013. szept. 20. 17:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Kérdés kiírója vagyok, most lehúztam a töltőről és megint kivettem az akkut, bekapcsoltam, rezgett egyet a bekapcsolás jeleként, majd 2perccel később elkezdtek világítani az alsó érintőgombok, de a kijelzőn maradt a feketeség.
2013. szept. 20. 17:43
 2/6 anonim válasza:
nem lehet, hogy víz érte? Csak mert az egyikk barátnőmnek ugyanez volt az ugyanilyen telefonjával
2013. szept. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ohh, bocsi egy k-val akartam írni
2013. szept. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Biztosan nem érte víz, sem ütődés, semmi.. Szerintem vagy érintkezési hiba, vagy az egész kijelző megadta magát, de hátha valaki itt igazán ért hozzá, és nem csak találgatnom kell.
2013. szept. 20. 19:53
 5/6 anonim válasza:
Na mi lett jó már?
2013. nov. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Visszavittem a szervizbe, érintkezési hibás volt, garanciában megcsinálták nekem pár nap alatt.
2014. nov. 1. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!