Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megmarad az...

Szerintetek megmarad az összes elkövetkezendő Apple telefonban az ujjlenyomat olvasó?

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
A mostaniakban van?
2013. szept. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát a kedden kijött iPhone 5s-ben már van, igen:)
2013. szept. 20. 20:30
 3/10 anonim ***** válasza:
LOL. Nem is tudtam, de gondolom bele fogják rakni az újabbakba is majd.
2013. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát jaa.. elég nagy durranás a telefonokban:D Remélem megmaradnak a következőkben is.
2013. szept. 20. 20:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Laptopokban is volt egy ideig. Aztán mivel nem használta senki, így kiszedték.
2013. szept. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

De ez Apple, itt ez mint világmegváltó újdonság van felfogva.


A kérdésre: Szerintem ki fog kerülni. Ha mást nem, egy botrány keretében.

2013. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
iPhone 6-ban már nem lesz.
2013. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp megmarad, de lehet, hogy az olcsóbb, műanyag készülékek egy ideig nem fogják megkapni (aztán ki tudja, tévedtem már nagyobbat is:))

#6: Nem az jelenti az újdonságot, hogy van benne ujjlenyomatolvasó, hanem az, hogy használata számodra "láthatatlan" módon történik. Megnyomod a Home gombot, le is olvassa, tesztek alapján elég megbízhatóan. Laptopoknál/régebbi telefonoknál ugye külön leolvasón kell lehúzni az ujjad, ami +1 mozdulat, kevésbé intuitív.

Apple által nyújtott információk alapján nem maga a minta kerül biztonságos módon tárolásra (mert ugye itt nem a klasszikus értelemben vett ujjlenyomatról, azaz a redők-barázdák lenyomatáról van szó), hanem egy ebből képzett érték.

2013. szept. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

Ellenben ebből egy átlag felhasználó ennyit lát: "Néémá, FBI telefon!" A technikai háttere sajnos a kutyát se mindig érdekli. És ezt tudják Cook bácsiék. Nem hiába fogy jól az iPhone, mert az embereket könnyen hülyíti a marketing osztály.

2013. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nekem iphone 5-ömvan, és nagyon jól kijövök vele!:D szerintem a legközelebbi váltás is iphone lesz, de majd az iphone 6s, vagy 7:D


Amúgy köszi az eddig írtakat!:)

2013. szept. 20. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!