Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Iphone 3gs megér 15. 000...

Egy Iphone 3gs megér 15. 000 forintot? Az Itunes-t hogy tudom rajta elindítani?

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
ha max esztétikai hibái vannak, akkor megéri. miért akarsz te iTunes-t indítani?
2013. szept. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Meg.


iTunest-t sehogy, azt a gépeden kell futtatni.

2013. szept. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:) értem.. azért akartam elinditani az Itunes-t mert akkor megtudom, hogy eredeti-e a telefon. (még nem volt ilyen telom) csak androidos// Akkor ott a bolban miről tudom megállapítani, hogy eredeti-e??
2013. szept. 21. 21:26
 4/7 anonim ***** válasza:
második, van telón is. nem bonyolult, hiszen az a neve az ikonnak. de ugyanígy az app store-t is elindíthatod. 3GS-ek közül igazából nem is tudok, hogy lettek volna annak idején klónok. 4-től lett divat ez a másolás.
2013. szept. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Simán megér annyit, ha nincs hardware baja. Teszteld le az érintőképernyőt, wifit. És nézd meg, hogy van-e benne iránytű. Ha van, akkor 3GS. Ha nincs, akkor egy 3G-t akarnak rádsózni 3GS képében.


Van 3GS replika is.

2013. szept. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Merre találom meg benne az iránytűt?
2013. szept. 21. 23:25
 7/7 anonim ***** válasza:
A menüben. Compass, ha angol.
2013. szept. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!