Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Facebookozásra,1-2 honlap...

Facebookozásra,1-2 honlap megnézése esetén mennyi ideig elég 500mb,1GB mobilinternet?

Figyelt kérdés
2013. szept. 22. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 1giga van, de 500fölé még nem mentem... persze Opera minivel netezek mert nagyon jól tömörít... naponta 1óra netezés megvan
2013. szept. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
felhasználófüggő. én csak átlagosan, amikor szükségem van rá, akkor facebook-ozok, tehát ez max napi 1 óra összességében. így még a 100 mega is simán kihúzza hó végéig. 1 giga az kb akkor fogyna el hó végére, ha folyamatosan be van kapcsolva a mobilnet, és szinkronizál.
2013. szept. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jah és 1hónapra van az 1giga
2013. szept. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Böngészésre egész hónapban még marad is! Én még használok pluszba fringet beszélgetésre és igy is elég az 500mb.
2013. szept. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!