Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800 vagy Samsung...

Nokia Lumia 800 vagy Samsung Galaxy S Advance?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni. Sok rosszat hallottam a Nokia Lumia 800-ról, és sok jót a Samsungról. Viszont nekem a nokia jobban tetszik, mert nem kedvelem az androidot, meg a teló is jobban bejön, de állítólag gyenge készülék és a samsung sokkal jobb. Vélemények, tanácsok? Köszönöm

2013. szept. 22. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én Nokia párti vagyok, de efölött a modell felett tényleg eljárt már az idő, előző generációs Windows Phone rendszer fut rajta, amire már main-szoftverfrissítés sem fog jönni! Szóval e kettő(!) közül, hiába szebb, gyorsabb és stabilabb a Lumia 800, a Samsung a nyerő.


Ha most akarsz Nokiát venni, akkor mindenképp a WP8-as _20-as (vagy 625, 925) Lumia készülékek közül válassz, ott már a legolcsóbb Lumia 520-at is szívesebben ajánlom, mint a Samsungot! :)

2013. szept. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 b95 ***** válasza:
100%

A kettő közül a Nokia stabilabb és megbízhatóbb.

Illetve anyaghasználatban is jobb.

Viszont elavult OS van rajta. Persze a neked elegendő a WP 7.x és a rá elérhető szoftverek, akkor nyugodtan veheted azt, de számolnod kell azzal, hogy se rendszerfrissítést se újabb alkalmazásokat sem fog már nagyon kapni.

Egyébként a Lumia 800 árából Lumia 520-at, 620-at, HTC 8S-t vagy Huawei W1-et is tudsz venni, azok jobban megérik, ha fontos számodra a frissebb OS és az erősebb hw.

2013. szept. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Barney96 ***** válasza:
100%
Az s advance igazi wp-s ellenfele a lumia 520/620 (utóbbi van nekem is) ezeket nyugodtan merem ajánlani, stabilabb mint a hasonló kaliberű droidok, és tovább lesz támogatva, a fényképező korrekt, és az appok száma is szépen növekszik
2013. szept. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm. végül Lg optimus l9 lett. :D
2013. szept. 23. 20:58
 5/6 b95 ***** válasza:

használd egészséggel.

(jó pont, amiért végül nem csámcsungot választottál! ;-) )

2013. szept. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Nem mertem azt választani, LG-m meg már volt és az nagyon jól bevált. Hát, remélem ebben sem kell csalódnom, mert nem pár ezer ft-os telefon. :/
2013. szept. 23. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!