Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van esély az eltűnt IPhone...

Xm0720 kérdése:

Van esély az eltűnt IPhone megtalálására, úgy, hogy nem volt rajta a "find my IPone" alkalmazás?

Figyelt kérdés
Az történt , hogy ellopták a táskámat , benne a telefonommal , okmányokkal , stb. Később bejelentettem a rendőrségen és azt mondták , hogy azon van ilyen alkalmazás ami segít megtalálni . Utánanéztem , hogy mi ez az alkalmazás , de sajnos ez az én telefonomra nem volt rátelepítve. Mit tehetnék ?
2013. szept. 22. 22:35
 1/3 Tomi Bá válasza:

A rendőrség betudja mérni a telefont IMEI-szám alapján egész pontosan.

A telefon dobozán vagy benne kell lennie a telefonod IMEI számának.

2013. szept. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
azt hozzá lehet tenni, hogy nem foglalkoznak a rendőrök vele sajnos. maga a find my phone app-nak nem muszáj rajta lennie, viszont beállításokban be kell, hogy kapcsolva legyen. ekkor is csak akkor tudod megnézni ha, be van kapcsolva, valamilyen módon eléri az internetet, és persze a gps is be van kapcsolva. nyilván ez volt az első dolga annak, aki megtalálta a táskádban, hogy kikapcsolja. táskád meg valószínű az irataiddal együtt valahol a környéken vannak eldobva. sajnos ezekre a dolgokra még mindig nincs megfelelő védelem. iOS7-ben elvileg raktak már egy olyan funkciót, hogy az aktiválást le lehet tiltani, így hiába csinálnak rajta restore-t, aktiválni sehogy se fogják, ezt a dolgot távolról is be lehet kapcsolni...viszont ehhez is kell aktív netkapcsolat a telefonon...szóval ez sem 100%-os. összegezve 1-2% esélye van, hogy visszajusson hozzád.
2013. szept. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem , köszönöm a válaszokat ! Azért még reménykedem .
2013. szept. 23. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!