Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki cseréli vagy vissza adja a...

Ki cseréli vagy vissza adja a pénzem a t- mobil ha tegnap vettem 2 év előfizetésre egy telefont de már nem akarok annyit fizetni érte havonta?

Figyelt kérdés
2013. szept. 23. 01:10
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem adja vissza a pénzed, a telefont sem cseréli ki, és ha fel szeretnéd mondani a szerződést a 2 év lejárta előtt, akkor még pénzt is kér tőled. De ez mind benne van a tegnap kötött szerződésedben.
2013. szept. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
így van. ha fizetsz kötbért, akkor a szerződést felbonthatod, de tőlük nem kapsz már egy fillért sem. max ha eladod a telefont utánna valakinek.
2013. szept. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A disznaját :(. Köszi a válaszokat.
2013. szept. 23. 11:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudod, a szolgáltatók feltételezik, hogy felnőtt emberek alaposan átgondolva a lehetőségeket, kötnek szerződést.
2013. szept. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen csak előszőr nem akarták feladni amit szeretem volna aztán vissza hívtak ,hogy mégis feladják mikor vissza mentem már nem volt feketében csak fehérben így ajánlotak egy másikat több törlesztővel így szorult helyzetemben döntöttem e- mellet.
2013. szept. 23. 12:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Feltehetően elolvastad a szerződést, és aláírtad, így a te sarad.

Amúgy a T egy rossz szolgáltató, én csak 6 hónapig voltam velük.

2013. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!