Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs sosem térerőm?...

Miért nincs sosem térerőm? T-mobilos vagyok.

Figyelt kérdés

Szolnokon élek, (egy nagy lakóparkban) és egy vadiúj LG optimus L5-ös telóval bolyongok városzerte általában 1-3-as térerővel. :/ Nektek vannak hasonló tapasztalataitok? Nagyon idegesítő a dolog. A "hiba az ön készülékében van", vagy a hálózatban?

(Az előző telómmal sem volt mindig tökéletes a térerő, de azzal nem volt ilyen sok gond)



2013. szept. 23. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Pedig Szolnokon van legalább 3 adótorony/erősítő...

Telefon antenna lesz a ludas.

2013. szept. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Okoz ez hívás alatt problémát? Mert ha nem, akkor ne foglalkozz azzal, mit mutat, lehet a kijelzője béna. Nekem sem full pl. a wifi jel erőssége, de állandó és biztos net van még gyenge jelerősségnél is. Nem ugyanaz a kettő, de ilyen kimutatásokban nem hiszek. :D

Ha hívási gondokat okoz, akkor szerviz.

2013. szept. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most jut eszembe, hogy már az előző telómmal is gyakran voltak gondok a wifivel. Ahol másoknak egyből és fullon ment, ott nekem el sem indult, stb. (pedig nem gagyi teló volt az sem). De nem csak wifi esetében, hanem az alap térerő is gyenge volt, és nem csak itt, Szolnokon, hanem országszerte. :/

Most új telóm van, és ezzel sem javult a helyzet. Hívások közben is gyakran akadozik a hang. De ez kicsit olyan, mint az időjárás: ha süt a nap, akkor "tiszta a vétel", ha borús az idő, akkor meg tré az egész. :D

Szóval nem tudom, mi lehet a baj. Nyilván mindkét telóm antennája szemétre való... :/

Köszi a válaszokat. :)

2013. szept. 23. 18:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár nem nagyon ismerem Optimus fővezért :),de ha lehetséges kapcsold ki a telón a 3G...stb szolgáltatást.Csak 2 G-n is akadozik? Lehet hogy megzavarja ez a "rettenetes" hálózatfejlesztősdi.HD hangminőség és tsai.

2013. szept. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi Freedline! Ki fogom próbálni.
2013. szept. 25. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!