Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol vágathatom le a sim...

Hol vágathatom le a sim kártyámat micro sim méretűre debrecenben?

Figyelt kérdés

Helo

Ahogy a kérdésből is kiderül a sim kártyámat szeretném micro simmé alakítani, de sajnos nincs micro sim vágó eszközöm Tudnátok debrecen belvárosában olyan gsm üzletet ahol csinálnak ilyet. Nyomtattam ki sablont de nem igazán merem ollóval kivágni.


2013. szept. 23. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Otthon, késsel nyugodtan nekieshetsz, addig szabdald amíg a mérete nem lesz megfelelő. Nekem már többnél sikerült de azért óvatosnak kell lenni.
2013. szept. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Neten írja a pontos méreteket, és illusztáció is van. Rajzold rá, és vágd le. Én úgy szoktam levágni, hogy megmaradjon a levágott darab, ha kell az illetőnek majd egy mini-SIM-es telóba.
2013. szept. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!