Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy Xperi Sola-t,2.3.7-...

Amarena kérdése:

Vettem egy Xperi Sola-t,2.3.7-es androiddal. A telefon Telenoros, nem független. Ezt frissíthetem 4. 0.4-re?

Figyelt kérdés
Olvasgattam már pár oldalt erről, de lányként nem mindent értek. Van ahol azt írják, sola nem lehet, de van ahol azt íírják, hogy simán. Ha lehet, akkor hol és hogyan? Ja és rootolás nélkül, ha lehet! :)

2013. szept. 23. 18:48
 1/5 S.IMRE ***** válasza:
Siman fellehet =))
2013. szept. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Simán lehet frissíteni. Sony Update Service kell hozzá:

[link]

2013. szept. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na ez jó hír, igazából holnap fogom megvenni. Az xperia J és sola között gondolkozom, de sola jobban tetszik, de azt a telenor csak 2.3.7-el adja, és féltem, h nem lehet upgradelni 4.0.4-re. de így akkor megnyugodtam :)
2013. szept. 23. 19:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Még mielőtt megkérdeznéd, ha nem tetszik az 4.0.4. a Flashtool-al tudod visszatenni a 2.3.7-et.
2013. szept. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Majd lehet amikor frissitek még jelentkezem :D
2013. szept. 23. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!