Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy minim van....

Samsung galaxy minim van. Mikor akarok letölteni játékokat akkor aztirja ki nincs elég hely. Igaz nincs elég hely a telefon memoriában de ottvan a memória kártya, miért nem menti arra?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg bekell állítani valamit a telefonon?

Előre is köszi a válaszokat!

Trollok kíméljenek!


2013. szept. 24. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyobb játékokat az SD-re teszi de ettől függetlenül kell annyi hely az eszközmemórián is mert gondolom először oda rakja és onnan megy át SD-re.
2013. szept. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
syerintem scak valamit be kell állits rajta hogy minden adatot az sd-re rakjon
2013. szept. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Helo. Szintén ilyen problémával küszködtem, nekem is mini-m van. Amikor bementem az üzletbe ahol vettem, azt mondták hogy a Samsung telefonokon a legtöbb program eszköz memóriára megy és csak a zenék, képek, videók, letöltések és csak néhány program megy memóriakártyára. Így mondták: "Örök samsung hiba."
2013. szept. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!