Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei ascend p6 vs iphone 4s?

Frosty002210 kérdése:

Huawei ascend p6 vs iphone 4s?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a jobb?Melyik lesz jobb hosszab távra?

Az ár nem érdekel, mind2-őt ugyanannyiért tudom megszerezni.

Válaszokat köszönöm!!



2013. szept. 24. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Ascend P6 messze menőleg. Gyönyörű kijelző, nagyon durva teljesítmény, gorilla glass és fém bevonat. Mi kell még ? Na és persze android, tehát mindent személyre tudsz szabni, és nem olyan korlátozott mint az IOS.. Játékra is jobb az Ascend P6. Ja és a világ legvékonyabb telefonja Mellesleg. Nekem is Huawei van, és hihetetlen mit tudnak ezek a gépek...
2013. szept. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld!
2013. szept. 25. 06:56
 3/6 WyLToR ***** válasza:
61%

Iphone 4S ne vegyél androidot csak úgy anyáznál neki 1-1.5 év múlva hogy milyen dög lassú mennyiszer lefagy szóval akárhogy nézed az android még mindig egy instabil fos...

Csak ajánlani tudom neked az Apple Termékeit.

2013. szept. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 WyLToR ***** válasza:
66%
Mármint Iphone 4S-t vegyél
2013. szept. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az androidnak vannak optimizálási gondjai némelyik telefonokon, de ez azért van ,mert sok készülékre elérhető. Mellesleg Az Apple csak divatmárka...
2013. okt. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Viraag1 ***** válasza:

Nekem iPhone-om van több, mint 2 éve, és már nem egyszer volt, hogy majdnem földhözvágtam, mert lassú, akadozik, arról nem is beszélve, hogy az akkumulátor még fél napot sem bír ki (ha használom)

Újonnan elvarázsolja az embert, de ha minden nap használod akkor hidd el, meg fogod unni. Hogy arról már ne is beszéljek, hogy milyen nehéz rá akármit is tenni... akár egy zenét, egy csengőhangot vagy videót. Mindet koncertálhatod át, iTunes és egyéb szép dolgok.

A Huawei persze kínai márka, de ahol csak olvastam róla, mindenhol a kiváló összeszerelése és az anyaghasználat volt kihangsúlyozva.

2013. dec. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!