Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 1020 vs iPhone 5?

Lumia 1020 vs iPhone 5?

Figyelt kérdés
Mind a két telefon tetszik. Az iOSben jártas vagyok, nagyon bejött. A lumia 1020 nyújt valami meglepetést? Program téren nincs pangás? Meddig lesz támogatva most, hogy felvásárolták a Nokiát? Szerintetek melyiket vegyem meg? Imádom a multimédiát, a játékoktól sem vagyok távol. Érdemes belevágni egy windowsos kalanba? Ti mit gondoltok?

2013. szept. 24. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem az 1020-as tetszik jobban . mondjuk windowsra még egyelőre itt nem lehet kapni annyi appot mind iOS-re. ha szeretsz fényképezgetni a noki a legjobb 41 megapixeles Carl Zeiss kamera mig az iPhone csak 8 mpixelt nyujt .
2013. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért az nem 41 Mpixel, hanem csak 5 Mpixeles képet nyomat, csak az érzékelő ekkora. De nagyon szép képe van.
2013. szept. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Egyszerre 5 + 34 MP-es képeket készít 16:9-es képarányban, és én is inkább a Lumia 1020-at venném!
2013. szept. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Lumia 1020!

Nagyon ütős telefon,bár még 190e az ára,de egy hónapon belül valószínü már 160 körül meg lehet majd venni,a 1520 bemutatása után.

A Windows phone az új GRD3 frissítéssel már az android szintjére lép, és hidd el,hogy egy nagyon kezelhető rendszer.

Én is tervezem a vásárlását, bár még a színét nem tudtam eldönteni.Lehet bevállalok egy sárgát és talán várok pár hetet az ár csökkenés miatt.

A program ellátottsága már egész jó,bár sok mindenért fizetni kell 2-300 ft-t ami droidon ingyenes,de nem kapsz cserébe reklámokat és kéretlen szarságokat.

2013. szept. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
most ,hogy a microsoft megvette a nokiát lesznek még támogatva a 1020? Gondolok itt mondjuk a windows phone 9es rendszerre. Ettől az egytől félek igazán... nehogy 2 év múlva haljon meg a rendszer
2013. szept. 25. 12:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezzel csak még biztosabb az 1020, és a többi WP8-as készülék támogatottsága! Amúgy is 2016-ig garantált, de volt már rá példa Microsoftéknál (XP), hogy ezt az időt kitolták, és mivel erős növekedésnek indult Lumia készülékek népszerűsége és az eladási számok, lehet hogy még tovább is érkezni fognak main szoftverfrissítések! Főleg 1020-ra, mert jelent pillanatban benne van a legtöbb, 2GB RAM (míg a vele ugyanolyan gyorsaságú és smooth érzést keltő Lumia 520-ban 512MB RAM van, de ott már most is vannak korlátozások...)
2013. szept. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
amúgy lehet használni zseblámpának is a 1020 at? Azt írják, hogy csak xenon vakus, de az szerintem nem alkalmas erre.
2013. szept. 25. 13:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Van LED is, amit a videóhoz használ + lehet természetesen zseblámpaként is használni!
2013. szept. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!