Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Sony mobiltelefont...

Milyen Sony mobiltelefont ajánlanátok? ( < 80 000 Ft ) Sony xperia Arc S és Sony xperia P vélemények?

Figyelt kérdés

2013. szept. 24. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az Arc s 2011-es modell. Olyat max. használtan 25-30 körül találsz már, a P meg tavalyi modell, jobb is, de már van nála jobb is. Inkább L vagy SP. Idei modellek, erősebb hardver, frissebb szoftver és ezek is bőven beleférnek a keretbe.
2013. szept. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia:)

nekem Sony X. Solam van.ő egy viszonylag olcsóbb modell.(én akkor vettem amikor még "frissebb" volt, 53 e-ért)

nagyon meg vagyok vele elégedve, szerintem nagyon jó mobilok a Sonyk.

na ezzel most arra szerettem volna kilyukadni hogy mivel ezek a telefonok mind drágábbak a Solánál, vagyis mind jobbak, szerintem mindegy, hogy melyiket választod, szerintem nem lesz baj.

vedd figyelembe, hogy mire van szükséged és úgy válassz közülük, mert szerintem mind jó.

(Pl:kamera felbontás, processzor stb..)

2013. szept. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia, Arc S-em volt és most Xperia P-m van. Egyiket se ajánlom. Arc S, tervezési hibás elreped az előlap, lassú mint a tök, elfogy a memória, meg túl vékony a keret én a tenyeremmel nyomkodtam a jobb alsó ikont. Xperia P 4.1.2 van már rá. Szaggat és hiányos, a szoftver 1 hét után hotfixelték, nem sokat segített rajta néhány bug megszűnt. Mellesleg mind2 nagyon szép design én csak ezért vettem, már bánom. Az Xperia P annyira fújt alu hogy kicsúszik a kezedből használt piacon alig van ép darab a legtöbb le van sarkazva. Beraklod egy tokba meg nagyon elcsúfítja. Szoftver frissítés már egyikre se jön, de a Sony amúgy se hírhedt a frissítéseiről. Asszony LG L5 II-je gyorsabb, mint a P pedig az csak egymagos és dualsimes és olcsóbb. Szóval én keresnék egy másik gyártót vagy vennék csúcs telefont. Jah és a P akksija szépen alulméretezet 1250 mAH szóval ha minden energia gazdálkodást betolsz jó eséllyel 1 napot bír, amúgy 10 perc Facebookozás közel -10% akksi töltöttség.
2013. szept. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket, sokat segítettek :)
2013. szept. 26. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!