Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tehetném gyorsabbá a...

Hogyan tehetném gyorsabbá a Nokia Lumia 610 telefonomat?

Figyelt kérdés
Kb egy éves Nokia Lumia 610-em van, és az idő alatt szörnyen lelassult. Későn reagál, nyit meg dolgokat vagy csak tölt be. Van esetleg valamilyen program ami töröl felesleges dolgokat róla és kicsit felgyorsítja? Vagy egy alaphelyzetbe állítás segítene rajta?

2013. szept. 25. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Úgy látszik mégse überfasza az a windows mint ahogy egyesek állitják.
2013. szept. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Segít , próbálj Minnél kevesebb programot tartani rajta , és ragd újra , sajnos wp 7.8 lassabb , főleg a 610 én amiben gyengébb a processzor is , mindenképp ragd újra .
2013. szept. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért azt ne felejtsük el kedves első, hogy a 610-es a legalsó kategóriája Lumia sorozatnak a WP7.5-el, most már WP7.8-al! Hardverileg, meg nem egy atomerőmű!


Ne ebből vond le a konzekvenciát!.... Az én Lumia 920-am akadás mentesen futtat bármit, bármikor, egyszer sem akadt még meg!

2013. szept. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nyilván szükséges volt az első válasz.

Minden esetre köszönöm szépen a tényleg hasznos információt AntRetardált. Csodát én se vártam tőle.:)

2013. szept. 26. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!