Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s4-nel melyik...

Samsung galaxy s4-nel melyik a legjobb processzor? Procesor Tip procesor Quad core Model procesor Qualcomm APQ8064T Snapdragon 600 Frecventa (GHz) 1.9 GHz Krait 300 Procesor grafic Adreno 320 errol velemeny? :D ez nagyon szar?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, 4 magos 1,9 GHz-s processzor Adreno 320 GPU-val nagyon szar...


Egyébként a legizmosabb processzor jelenleg okostelefonban a 2,26 GHz-re skákázott 4 magos Snapdragon, és 330-as Adreno GPU az LG G2-ben, de javítsatok ki ha rosszul tudom.

De egyébként a kérdésben nem azt akartad írni hogy melyik a JOBB processzor a Galaxy S4-nél?


De az S4-nek is egy jó erős procija és grafikus gyorsítója van, bár szerintem fölösleges már annyi ;)

2013. szept. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az s4-nél maximum valamelyik szarul optimalizált kínai noname lehet erősebb. Nekem volt már THL w200-am, de hidd el, jobb az s4. Ne is keresgélj másikat. Mondja neked ezt most egy olyan, akinél már többszáz telefon megfordult.
2013. nov. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!