Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sokat hallgatok headseten...

Sokat hallgatok headseten zenét telefonról de nem tudom hogyan válasszak headsetet Hány ohm-os legyen hogy hangos legyen és hány db xperia u-hoz kellene?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
és hány ezer forintot szánsz rá max? ezt kihagytad
2013. szept. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem az hogy hány ezer, hanem az hogy mit nézzek ha veszek egy fülhallgatót
2013. szept. 25. 20:41
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Te inkább még semmit. Mondd, hogy mennyi a keret. Majd hozzáírom, hogy annyiért miért pont az, abból ki fog derülni minden.
2013. szept. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ohm és egyéb dolog? hangtechnikus vagy meg dj , foglalkozol zenével már több mint 10éve kb, vagy mi van? :D

6ezerért, olyan fülest tudok, hogy belehallgatsz elájulsz tőle olyan jó :D

2013. szept. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de buta vagy!!! nem az számít mennyi pénzért veszed hanem az hogy hány ohm és hány decibeles... mert ha a telefon pl 16ohm és 32ohm os fülhallgatót teszel rá már halkabb lesz a hangzás!.. köszönöm a segítséget...
2013. szept. 26. 06:42
 6/9 A kérdező kommentje:
egyébként van egy akg fejhallgatóm és egy dr dre füldugós ami eredeti de viszont a telefonnal halkan szól...
2013. szept. 26. 06:43
 7/9 anonim ***** válasza:
de jó, hogy "buta" vagyok ! mert te biztos profi vagy ebben 16ohm-os 32ohm-os omg. majd ez mondja meg mitől szól úgy ahogy. [link] nesze 16ohm-os vedd meg és meglátod mennyire "szar" -.-" sok idióta
2013. szept. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja , ennyi erővel jobb ha nem is veszel fülhallgatót, ha ilyen finnyás vagy és közben azt se tudod mi micsoda. Ennyi erővel ne is írj ki kérdést, hogy milyen fülhallgatót vegyél, mert úgyis belekötsz, hogy háááát nem jó ! pff... így értelmetlen ez a kérdés, mert te csak értetlenkedsz, és nem hiszel a válaszadókban, akik szerintem jobban értik, és normális márkákat is ajánlottak viszonylag. hozzáteszem amúgy, hogy a beats füles-fejesek divatmárkák és túlárazottak a teljesítményükhöz képest, amik ratyik. azt is hozzáteszem, hogy jelentem ezt a kérdésedet a moderátornak, mert elég gáz, ahogy viszonyulsz a dologhoz. minek kérsz , hogy ajánlanak neked fülhallgatót, ha semmibe veszed? ez elég tré
2013. szept. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a kérdésbe nem az volt szerintem hogy mennyiért szeretnék venni fülhallgatót meg hogy mennyi pénzem van rá, hanem az hogy mit nézzek a fülhallgató leírásában és tudásában! nyugodtan jelezd és szerintem én rosszat nem kérdeztem és nem irtam.... Azért írtam hogy hátha van aki tudja hány ohm-os a legjobb és hány decibelt tudjon a fülhallgató
2013. szept. 26. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!