Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei y300 vagy LG E460...

Huawei y300 vagy LG E460 Optimus L5 II? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
1 éves a telefonom (Huawei y200), de folyton kikapcsol, valamit próbál letölteni (eszem nincs hozzá, hogy mit, nem írja ki). Erősen gondolkodok azon, hogy lecserélném egy Huawei y300-ra, de félek, hogy ennek a telefonnak is ugyanez a baja meglenne. Gondolkodok még az LG E460 Optimus L5 II-n, de nem tudom eldönteni, melyik lenne jobb választás. SZerintetek?

2013. szept. 25. 20:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem y300asom van. kb 3-4 hónapja vettem. Ez idő alatt még semmi bajom nem volt vele. Egyszer se fagyott le. Szóval elég stabil. Le is van rootolva. Páromnak xperia u van. Az ő sonyja többször lefagyott már. Lg-hez nem tudok véleményt mondani. De a y300ast nyugodt szívvel ajánlom neked. Mert nagyon jó telefon. Mellesleg az lg csak 1magos.


Ha a telód újraindul probáld a gyári beállitás visszaállitását. Hátha segít!

2013. szept. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!