Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile Dominos kártyával,...

T-mobile Dominos kártyával, havi 100MB-os 1000Ft-os mobilnettel Németországban hogy tudok netezni?

Figyelt kérdés

Próbáltam nézni T-mobile oldalát, de értelmes választ nem találtam, csak díjcsomagok vannak írva. Az én kérdésem konkrétan ez lenne:

Dominos vagyok, 1000Ft-ot levonnak a kártyámról ha van rajta pénz a 100MB-os mobilinternetért. Ha én kimegyek külföldre (Németországba), akkor ott én hogyan tudom ezt a mobilnetet használni?

1 - tudom használni ugyanúgy, ugyanannyiért?

2 - tudom használni, de nem 1000Ft-ot von le, hanem többet, esetleg adatforgalomhoz mérten?

3 - nem tudom használni, ezt csak itthon lehet, külföldön új szolgáltatásra kellene előfizetnem?

Köszönöm a válaszokat!



2013. szept. 27. 10:01
 1/1 DreamyGirl válasza:

Nem akarok vak vezet világtalant játszani, így csak megismételni tudom amit nekem mondtak anno egy üzletben.

Ha kint akarod használni az itthoni mobilnetet, akkor pillanatok alatt lepörgeti a kártyádat (gondolom neked 0 Forintnál megáll, az előfizetésesek rosszabbul járnak), szóval ugyanannyiért nem igazán.

Roaming: [link]

Kiválasztod Németországot, aztán mobilinternet fülre katt.


Én azt javaslom, ha külföldre mész használj ingyenes hotspotokat (pl. Mc-ben), azzal szerintem nem lehet gond.

Valószínűleg úgy működik, mint itthon. Csatlakozol, jön a böngésző a szöveggel, aztán netelhetsz.


Nem tudom ez segít-e, de ártani nem árthat: [link]

Remélem tudtam valamennyit segíteni.

2013. okt. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!