Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes még blackberry-t venni?

Érdemes még blackberry-t venni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 27. 16:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sokaknak tetszik, de szerintem ma már az android irányába kellene haladni.
2013. szept. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mindig tetszettek a blackberry-k, most androidos telefonom van (Samsung), de nem szeretem, hiányzik a billentyűzet. az akkumulátorról nem is beszélve...
2013. szept. 27. 16:54
 3/15 dirtboy ***** válasza:

nekem nem kéne,most elég érdekes fordulatot vehet a blackberry,lehet már nem is nagyon lesznek a boltokban.

úgy hallottam hogy mivel megvették őket már csak majd megrendelésre gyártanak nem úgy mint eddig.

csomó embert el is bocsájtottak a gyárból akik a telefon részlegen dolgoztak.

2013. szept. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hát ez az, ezért nem merek én se venni, mi van ha hiába garanciális, nem csinálják meg, vagy a franc tudja...csak akkor milyen billentyűs okostelefont vegyek? van ilyen egyáltalán?
2013. szept. 27. 17:27
 5/15 dirtboy ***** válasza:

megcsinálni biztos hogy megcsinálnák,olyan nincs hogy elszáll a garancia,valamit a szervizek biztos megtudják évek múlva is csinálni.

gyártása továbbra is lesz csak korlátozott darabszámban,megrendelésre készülnek majd nem csak úgy hogy majd el hordják.

2013. szept. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, mivel tegnap a gyártó is azt mondta, hogy vége a történetnek, tehát már nem gyártanak tovább készüléket.

1-2 hónap és vége. A baj az, hogy a telefonnak van egy különleges hálozata, amit nem fognak fentartani a szolgáltatok 1-2 évnél tovább. Vagyis a telefon elveszti a képességeit, ami miatt jó volt.

2013. szept. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 dirtboy ***** válasza:

/A baj az, hogy a telefonnak van egy különleges hálozata, amit nem fognak fentartani a szolgáltatok 1-2 évnél tovább./

ezt mondta?


nekem ismerősom aki ott dolgozik a gyárban,mondta hogy lesz még gyártás de csak megrendelésre.

ha ez így van akkor a rendszert is fent kell tartani.

ezt még majd meg kérdezem tőle azért.

2013. szept. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
én is gondban vagyok emiatt, évek óta csak blackberry-m van és már kinéztem a következőt, de anyagi okokból még várnék év végéig a megvétellel. Nagyon remélem, hogy addig nem szüntetik be a gyártását... Ha igen, bajban leszek, mert semmi más nem tetszik és semmi mást nem szeretnék helyette. Odavagyok a qwertyért.
2013. szept. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Miért szüntetnék be? Ez hülyeség szerintem.

Blacberry Q10, Q5, Z10, Z30... most kezdték/kezdik el forgalmazni ezeket, miért zárna be?

Most dobták piacra a Balckberry 10 operációs rendszert, alapjaiban más mint a régi BB oprendszerek, sokkal nyitottabb, sokkal több program van rá mint a régire (Skype már van, viber meg a a 10.2-es frissítés miatt jönni fog pár héten belül) szóval az új oprendszer teljesen felveszia versenyt az Android és társaival.

2013. okt. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet barátom, csak nem olvasol elektronikus sajtót, a cég tönkrement, most mentik a menthetők.
2013. okt. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!