Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudok készüléket...

Honnan tudok készüléket rendelni ha a DPI csomagban vagyok?

Figyelt kérdés

ma voltam benn h készüléket veszek de azt mondták h aki a fideszes DPI csomagban van már csak a netről tud rendelni. de nem találom az oldalt. ezt találtam: [link] de azt írja ki hibás tanúsítvány. valaki be tudná linkelni nekem az oldalt?

előre is köszi :)



2013. szept. 27. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
Reklamálj az Orbán Viktornál!
2013. szept. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A link ott van a kérdésedben, kattint rá.

A figyelmeztetésnél meg csak tovább kell menned és beírni a mobilszámod.

2013. szept. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amúgy meg bemehetsz bármelyik boltba és bármilyen telót vehetsz amit meg tudsz fizetni. A korlátozás csak a részletre vásárlásra vonatkozik, hiszen azt valamilyen szerződéses feltétel mellé biztosítják, de a flottás ügyintézés kizárólag a kapcsolattartón keresztül történhet.
2013. szept. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Tegnap hivtam telenor pontot. Csak neten lehet vagy kell egy hiteles papair arrol hogy dpi-s vagyok. ezt a legközelebbi fideszirodában tudnak adni. Megkerestem őket és azt sem tudtak mirol beszélek. Felsöbb körökbe kell érdeklödni de nem tom hol. :( pedig ha olyat kapnék utanna még részletre is tudnék vásárolni. nem tudom mitévő legyek.
2013. okt. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

" nem tudom mitévő legyek."


El lett mondva értelmesen.

A flottás kapcsolattartó a kulcs ebben a helyzetben. Keresd meg és megoldódnak a problémáid.


Esetleg beléphetnél az általad linkelt oldalon keresztül.

2013. okt. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

A telenor üzleteiben sajnos már nem lehet DPi-s csomaggal készüléket vásárolni. Az egyetlen üzlet, ahol ezt megteheted az a következő link alatt érhető el:

[link]

Nevezetesen a Hernád utcai " Mobil-Force" kft. Ők az illetékesek minket kiszolgálni. A honlapon két telefonszám is található, kitartóan kell hívni őket. Ha az általad kiválasztott készülék nincs raktárkészleten, akkor megrendelik.

Remélem tudtam segíteni!

2013. nov. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Juljana válasza:
Beírod:: [link] törődj vele, hogy mit ír ki ez után a felület, lépj tovább. Kéri: telefonszámod, majd beírod az üres mezőbe: dpiweb. Behozza a kért dpi.fidesz oldalt, ahol megkapod a kérdéseidre a választ. Remélem tudtam segíteni.Üdv:Juljana
2013. dec. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 boosy válasza:
sziasztok!én ma visszaküldtem a rendelt készüléket és kértem a szerzödés törlését.ilyen esetben,nincs büntetés ugye?19.honapba vettem és a hüségidöböl van még 5honap nem szünik meg ugye?köszi
2014. márc. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
hali. ha belépsz a dpi oldalára akkor kéri a teló számod és a jelszót: dpiweb. továbblépsz. ezután kapsz egy smst amiben van egy kódszám és azt kell beírni. és már bent is vagy az oldalon. ott kitudod választani a készüléket.
2014. júl. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem azt írja ez a szám nem a Fidesz flotta tagja.. 4 hónapja az vagyok, van rá valami korlátozás?
2015. márc. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!