Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy windows 8 tellót....

Vettem egy windows 8 tellót. És "Be kell állítani a család szolgáltatást" ezt írja ki. peddig már elmúltam 18 Az Email-ben is a megfelelő életkort írja (citromail.hu) Mi lehet a probléma? Segítsen az aki meg tudta oldani ezt a problémát.

Figyelt kérdés
2013. szept. 28. 01:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy 18 év alatti vagy, vagy elírtad a születési dátumodat az MS-fiók beállításakor. A legegyszerűbb módszer nem a telefonon, hanem a PC-n belépni az MS-fiókodba ( [link] és átírni a születési dátumot.
2013. szept. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jól van a születési dátum és PC-n is megnéztem meg tellón is nem tudom,h mi lehet a probléma.
2013. szept. 28. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg ami az első válaszban van.Jelentkezz be a számítógépen és írd át a dátumot akkor is ha jó.Ha ez sem segít akkor passz.
2013. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. Ti milyen Emailel csináltátok lehet,h a citromail a gond

2. nektek a családnál van berakva gyerek?

3. a telefonon is be kellene álítsak valamit?

2013. szept. 29. 13:24
 5/5 anonim ***** válasza:

1.Csak gmail fiókom van.

2.Nincs.

3.Úgy emlékszem mindent a sz.gépen állítottam be.

Esetleg nézd meg a telón a beállítások-gyermeksarok opciót,nekem ki van kapcsolva.

2013. szept. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!