Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagy a méretkulonbseg a HTC...

Nagy a méretkulonbseg a HTC 8x és az LG 4x hd kozott? Melyiket erdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 28. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Méretben az LG-nek csak 1 centivel nagyobb a kijelzője. Bármelyiket érdemes megvenni, ez a 2 telefon az, amelyek ár-érték arányban szinte verhetetlenek, én a 4x hd-t veszem meg januárban, ez a kedvencem, a processzor típusát és az előlapi kamera felbontását leszámítva mindenben jobb a 8x-nél, de azért az nVidia proci se rossz! Az operációs rendszerről nem tudok mit írni, döntsd el, hogy Android vagy WP a jobb számodra!


[link]

2013. szept. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen a htc-ben az tart vissza,h windows telefon...nem igazan ismerem...

valoszinu h ennek LG lesz a vege :-)

2013. szept. 28. 14:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok! Hallottam, hogy a WP sokkal jobb az Androidnál, azzal a rendszerrel lassabb proci és kisebb ram is elég, hogy ugyanolyan gyors legyen a telefon, mint a nagyobb teljesítményű Androidos! Ennek ellenére én maradok Android-párti. Az LG "személyében" egy nagyon szuper telefonod lesz! :D
2013. szept. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!