Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a gond a telefonommal?

Mi lehet a gond a telefonommal?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Ace 2-m van nem rég felraktam a jelly bean-t (ugyan így csináltam: http://www.youtube.com/watch?v=2LZqCD3-Ytk) működik, nem lassú csak leszokott fagyni és a bluetooth-t se tudom bekapcsolni csak ha újra indítom meg nem tudok pár alkalmazást elindítani. A frissítés előtt semmi gond nem volt vele. Ezt hogyan tudnám orvosolni? Ha újra rakom az segíthet(vagy teljesen le kellett volna törölni az előző androidot telepítés előtt) és ha igen vki letudná írni részletesen hogy hogyan kell JÓL(törölni és frissíteni)? A válaszokat előre is köszönöm

2013. szept. 28. 16:17
 1/2 Prototype18 válasza:
Üdv. Én egyik haveromnak frissítettem androidot neki galaxy s advance telója volt és olyan problémák jelentkeztek hogy a adatforgalmat tiltotta kamera albumot nem adott be stb... Esetleg egy olyat próbálj meg h alapra vissza állítod a telót vagy az ügyfélszolgálattól kérsz le egy beállítást, de még várd meg azért mások segítségét itt hátha tudnak vmi okosabbat mondani :)
2013. szept. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2013. szept. 28. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!