Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » FONTOS! Mi lehet az Xperia...

FONTOS! Mi lehet az Xperia Mini Pro (SK17) baja?

Figyelt kérdés

Alapból 2.3.4 volt rajta, Flashtool-al egy újabb de hivatalos androidot szerettem volna felrakni rá, mivel a Pc Companion és a SUS is azt írta, hogy a legújabb rendszer van rajta, de a flashelés közben ezt írta a flashtool: 28/049/2013 16:49:19 - ERROR - ERR_SEVERITY="MAJOR";ERR_CLASS="SECURITY_CLASS";ERR_STATIC="SIN_HEAD_VER";ERR_DYNAMIC="Failed to verify sin header";

28/049/2013 16:49:19 - ERROR - Error flashing. Aborted és most nem működik!:'( Ha el akarom indítani egy háromszöget mutat benne egy felkiáltó jellel és előtte egy telefonnal.:( Mi lehet a baja?:/ Ha megint flashelni akarom akármelyik hivatalos rendszerrel nem megy, rootolva nincs, bootloader zárt.:(


2013. szept. 28. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem minden kérdés FONTOS, különben ki sem tennék. A hozzád hasonlók meg is érdemlik, ha később, vagy egyáltalán nem válaszolnak nekik.


A kérdésedre meg: a flashtool nem játék, imádkozz, hogy még elinduljon a teló. Nem viccből írta a PCC és SUS, hogy naprakész a soft.


Nézd meg ezt, hátha segít: [link]

2013. szept. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nah, én is elírtam azt a rohadt SEUS-t.
2013. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem játék, csupán csak azt hittem, hogy meg tudom oldani úgy mint az X8-amon amin már rutinszerűen tudok ilyet végrehajtani. Nem hiszem, hogy az androidportalon találok valamit, de azért átnézem, de ma már pár órát kerestem Google-val és az XDA-n. És a hirtelen pánikolásomban írtam, hogy fontos, ha nem tetszik nem kell elolvasni/válaszolni. Ja és szerintem a "hozzád hasonlók" meg egy jó nagy pofán verést érdemelnek.:) De azért köszi.:)
2013. szept. 28. 22:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Sin header hiba = elirtad a hwconfigjat , ezt mar ingyenes programokkal nem fogod tudni helyretenni. Setool vagy medusa programmal es tesztpont csatlakozassal hwconfig repair , de elotte egy "tiszta" TA (trim area) zonat kell flashelni bele .


Persze ez a modszer csakis akkor mukodik,ha a telefonod 12w12 vagy ettol korabban gyartott modell ( ez az akku alatt a matrican megtalalhato)


Gsm szervizek 3-4eFt korul javitjak

2013. szept. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!