Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel tudok ilyen képet csinálni?

Mivel tudok ilyen képet csinálni?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen gömbpanorámát mivel tudok készíteni.? Sehol nem találok andoridos készülékemre.



2013. szept. 28. 22:16
 1/3 anonim válasza:
ehhez nem programot, hanem speciális lencsét kell használni, vagy több képből összevágni... de általában mindig panoráma lencsével készítik.. de egy félgömb alakú lencsével is ugyan azt a hatást éred el ha a telefon kamerája elé tartod :)
2013. szept. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
előzző válaszoló vagyok... bocsánat, nem néztem meg a linket, de már látom hogy ezt egy programmal csinálja a telefon, mintha csinálnál magad körül egy videó felvételt és azt automatikusan összevágja, a koncertes képen jól látni hogy az emberek elmozdultak amíg megcsinálta a képet, vagyis több képből vágja össze így :) de elvileg ilyen funkciót nem lehet telepíteni a kamerafunkciók adottak, ehhez nagy felbontású kamera kell, rossz kameraminőség mellett nem érdemes ilyen képet csinálni :S
2013. szept. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
keress valami 360fokos panorámás programot. szerintem van több is, nem néztem meg. wp-re és ios-re pl a microsoft photosynth az, ami ilyen app lenne. mondjuk azzal ilyet nem tudsz csinálni, mert ha az égről csinálsz képet, akkor nem érzékeli a kör folytatását...túl világos...meg szóval megszenvednél vele. android-ra nem tudom van-e.
2013. szept. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!