Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenne három kérdésem az...

Dreax kérdése:

Lenne három kérdésem az Alcatel ot 995-ösömmel kapcsolatban, remélem tudtok majd segíteni, vagy ha valakinek hasonló problémája volt és tud rá mondani valamit hogy kihez/hova vigyem, érdemes-e, vagy bármilyen "orvosságot" az tegye meg kérem?

Figyelt kérdés

Az első problémám az lenne, hogy az SMS-eket rendszerint 1-2órás késéssel kapom meg, ezalatt azt értem hogy Lacika küld nekem SMS-t 12:36-kor, és én ezt csak 14:10-kor kapom meg, vagy ha este 11 fele küldenek nekem, azt általában már csak másnap reggelre kapom meg, és ez irtó idegesítő tud lenni, főleg amikor vészhelyzet van.. Ezzel mit tudnék csinálni?

A második probléma, az lenne, hogy nagyon lassú lett úgy minden téren is. A telefont én 2012. decemberében kaptam, szóval még egy éves sincs, és kicsit sokallom hogy a névjegyzéket is pl van hogy 1 óra alatt hozza csak be, pedig 120-140 névnél nincs több benne, ilyenkor a hívásnaplót sem hozza be, és megint csak elég ciki ha hív valaki és nem tudom vissza hívni csak 1 óra után, ez megint sok konfliktushoz vezetett már eddigi életem során is. A játékok is lassúak, akadnak, de néha ha olvasok egy E-bookot Adobe-n akkor is random le tud fagyni. :\

A harmadik problémám az lenne, hogy ha valaki hív, kb 3 másodpercig csörög, aztán átkapcsol neki hangpostára, úgy, hogy elvileg nincs is hangpostám, legalábbis nekem azt jelzi hogy ki van kapcsolva..


Ha számít, 4.0.4-es Firmware változatom van, nincsen mobil netem. Ha bármi további információra lenne szükségetek a segítséghez csak kérjétek és már írom is!

Előre is köszönöm a segítséget, aki bármelyikre tud nekem valami segítséget adni. :)

18/F



2013. szept. 29. 09:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Elég csendes a fórum, de talán figyelik:

[link]

2013. okt. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!