Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kb:2-ét hónapja vettem apukámn...

Kb:2-ét hónapja vettem apukámnak egy Sony Xperia S LT26i típusu kártyafüggetlen okos telefont, és USB Driver kellene hozzá, tud e valaki Drivert hozzá?

Figyelt kérdés
netről rendeltem egy pesti boltból,azért onnan mert ott jóval olcsóbb volt mint ahol én lakom,új telefon bontatlan csomagolásban került kiszállításra, futár szolgálaton keresztül,de nemvolt a csomagolásban telepítő cd,és neten sem találok hozzá Driver-t,így számítógépről is max csak tölteni tudom,és nemtudok adat kábelon keresztül,rárakni semmit se zenét se képet semmit segítsetek ha tudtok
2013. szept. 29. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Telepitsd fel a pc companiont.
2013. szept. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Windows: XP-ig bezárólag a PC Companion segít. A felett fel kéne ismernie.


Linux: Felejtsd el.

2013. szept. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!