Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek nem szarakszik az ios?

Nektek nem szarakszik az ios?

Figyelt kérdés
nekem 4s em van es a beallitasoknal mindig befagy kikapcsol szb...mit tudok csianlni?

2013. szept. 29. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs iPhone-om (nem is kéne), de amúgy az ios a legjobb operációs rendszer, nagyon megbízható, a befagyása nagyon meglep! :(
2013. szept. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyomj neki egy Restore-t az iTunes-on keresztül.
2013. szept. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem nem, de 4S-en elég sok a panasz. 4-en nincs baja.
2013. szept. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 4S-em van nekem nem csinál ilyeneket, de szaggat rendessen! A haverom 4S-én ugyan ez van mint a tiéden! Lefagy újraindul, (úgy hogy hozzá se nyúlsz) valamikor biztos jön az update (7.1)
2013. szept. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem 4S-emen van és az első perctől tökéletesen működik, még egyszer sem fagyott le és nagyon gyors. Egyszer másfél órás telefonálás közben meg akartam nézni valamit a neten, akkor nem lehetett, ki be kapcsolt a kijelző, villogott, de közben töltőn is volt és a telefon már nagyon forró volt, úgyhogy ennek valószínűleg semmi köze az új IOS-hoz, mert szerintem a korábbi verzióval is meghülyült volna.
2013. szept. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!