Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Facebook messengerben miért...

Facebook messengerben miért küldi el ilyen lassan az üzenetet a telefonom?

Figyelt kérdés
Új telefont vettem, (Samsung Galaxy Fame)eddig Samsung Galaxy Minim volt. A Minivel nem volt semmi probléma, de amióta az új telefonra felraktam a fb messengert, valami nem jó. Elküldök valakinek valamit, kiírja hogy "küldés..." és csak vár-vár-vár, akár percekig is, nem kapja meg időben az üzenetem, de közben akinek írok attól jönnek be üzenetek. Nem mindig, de nagyon sűrűn csinálja ezt velem az alkalmazás. Wifivel és mobil internettel is ugyanez a baj, pedig erős a jelem. Már letöröltem a messengert, újra felraktam, de sajnos ugyanez a helyzet. Mi lehet a probléma? Tud valaki rá megoldást?
2013. szept. 29. 13:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!