Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » XpressMusic | videólejátszás (? )

Sammer100 kérdése:

XpressMusic | videólejátszás (? )

Figyelt kérdés
most vettem egy Nokia XpressMusic telefont, az volt az egyik kriérium, hogy tudjon avi-t lejátszani. Vmiért csak hangot játszik, képet nem. Kipróbáltam a 3GP formátumot ott meg pont fordítva: csak kép nuku hang. ha van ötletetek, hogy milyen formátummal próbálkozzak, vagy esetleg tudjátok mit rontottam el légyszi dobjatok zöld pacsit és commenteljetek. A válaszokat előre is köszönöm!

2013. szept. 29. 15:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt ajánlom próbálkozz mindenféle formátumban:

mpeg, avi : ennek is van több fajtája

A 3Gp-nek is van több formája lehet, Pl.: az én telómon 3gp economy quatly megy (nokia 2730 clasic),


egy másik telón 3p

high quatly megy (samsung galaxy y).


Tehát szerintem próbálkozz minél több formátummal és azok fajtáival, mert van avi high quatlí standard ... stb....

lehet, hogy valamelyik megy valamelyik nem.

2013. szept. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!