Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520 vagy Huawei Y300?

Nokia Lumia 520 vagy Huawei Y300?

Figyelt kérdés
T-mobile-nál kb azonos árban vannak, viszont eddig nem volt wp-s telefon a kezemben és nem tudom mire számíthatok tőle. Ezért inkább az y300-ra gondoltam de kíváncsi vagyok a véleményeitekre.

2013. szept. 29. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
egyértelműen a nokia
2013. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sokaktól hallottam, hogy a WP fejlettebb az Androidnál, így gyengébb telefon is elég ugyanahhoz a gyorsasághoz! A többit döntsd el te!


[link]

2013. szept. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 520! WP jobban van optimalizálva az Androidnál, így valóban nem akad, nem fagy, gyors, megbízható, viszont funkcionalitásban kicsit rosszabb, de egy átlagfelhasználó számára (!) mindent tud és minden alkalmazás elérhető.
2013. szept. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem 920-as Lumiám van, nagyon szeretem, és a WP8 lényegesen kulturáltabb az én szubjektív megítélésem szerint. De ez ízlés kérdése, úgyhogy ki kell próbálnod magadnak. Az biztos, hogy a kevesebb alkalmazás ellenére mindent megtalálsz, amire szükséged lehet szerintem.

Ráadásul a rendszer stabil, gyors és megbízható, pár logikátlan dolog van benne, de megszoktam azokat is. :)

2013. szept. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Értem! Köszönöm a válaszokat, ki fogom próbálni a wp-t.


Viszont pl androidnál van ez a call meter 3G nevű alkalmazás, és ez az egy amit nem nagyon tudok és nem is szeretnék elhagyni. Így kordában tudom tartani a számlámat előfizus létemre és ez az egy dolog amitől mindig is félek, hogy egyszer jóval túllépem a keretet... Van valami hasonló megoldás wp-nál?

2013. szept. 29. 19:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Data Sense, ez be van építve a rendszerbe, de Vodafone-nál nincs engedélyezve, ott a netinfo.vodafone.hu-n lehet csak ellenőrizni. Független Lumia 520 esetében ez nem igaz, ott fent van a Data Sense.
2013. szept. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Haverkám csak is Nokia :D nekem is az van de mar átélt mindent, átmentem rajta kocsival esett mindenhonnan de megy :D most akarok venni Lumia 920 ast :D jah amúgy most Lumia 610 esem van :D :D
2013. szept. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ez a data sense csak adatforgalmat mér ha jól látom, ugye?


Nekem olyan kéne ami számolja a hívásokat, sms-eket, netet is ha kell és megmondja hogy állok éppen a hónapban... Pl t-mobilnál előfizetek a 5400-es csomagra és hónap felénél tudjam hol állok...

2013. szept. 29. 19:38
 9/13 anonim ***** válasza:
Jól látod, ez csak adatforgalomra van.
2013. szept. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Van olyan app Windows Phonera is én is használom de korlatlan net-em hívásom meg sms van :D szóval feleslegesen húztam le, de jó látni h meg is mennyi az annyi :D
2013. okt. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!