Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520 jó telefon?...

Nokia Lumia 520 jó telefon? Miért?

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyszerű telefon, legjobb ár-érték arányú okostelefon az olcsóbb árszegmensben!
2013. szept. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nos én 1 hete vettem egy ilyet.Leírom a tapasztalatom


Na szóval én ez és az Xperia E között vaciláltam.És végül kinézet és belső alapján ráböktem a Nokiára.Nem rossz de szerintem ez az első és az utolsó WP-s telom


Összegzés:Nagyon jó kis telefon mind külsőleg mind belsőleg.Egy hibája van az pedig a WP.Gondoltam áh nekem ugyse kell sok játék legyen egy angry birds meg vmi autós azt kész.Az angry birds minden platforma ingyenes erre itt 250 ft nem mintha földhöz vágna de azért is.A GPS ugyan offline de úgy nem minden várost talál meg, kell neki néha az online kapcsolat hogy magára találjon.Viszont a net tényleg gyors szóval nekem 10/7 a telefon


Ha nem nagyon akarsz játszani akkor kiváló telefon

2013. szept. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez igaz, több játék fizetős, de van mindegyikből demo, amivel ki lehet próbálni pár pályát... de amúgy valamiből a játék fejlesztőinek is meg kell élniük :)


A GPS csak úgy teljesen offline, ha le van töltve a Magyarország térkép a beállítások - alkalmazások - térképek - térképek letöltése menüpontban, nekem eddig soha nem volt vele bajom, de ez sok mindentől függ, benne van a pakliban hogy néha gyengébb a GPS jel.

2013. szept. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kár,hogy nincs benne rádió.
2013. okt. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van benne rádió! Az Amber frissítéssel a Lumia 620-on kívül az összes Lumia készülékben elérhető lett az FM-rádió!
2013. okt. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor egyre jobban tetszik.Telefont akarok venni és nekem megfelelne.akkor megvan mit is veszek.
2013. okt. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!