Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik hívás rögzítő működik?

Melyik hívás rögzítő működik?

Figyelt kérdés
Alcatel OT-990, CyanogenMod 7-en.

2013. szept. 29. 18:39
 1/1 anonim válasza:

Szia.

Nem néztem meg a rom-ot, de nekem gyárilag is van hívást felvevő funkció, ami aktív hívásoknál jelenik meg.

Bővebben: Ha felhívnak, vagy Te hívsz valakit és az illető fel is veszi, akkor ugye megjelennek azok a funkciók, amiket hívás közben használhatsz. Például: tárcsázó, kihangosítás, mikrofon némítás, stb. Megjelenik egy ... gomb is, amire ha rámész ott a hívás rögzítése.

Tegyük hozzá, hogy nekem Alcatel OneTouch Pop C7 7041x telefonom van, és hogy a kérdést Te régebben tetted fel... Ha neked nem lenne ilyen lehetőség,akkor a Play Áruházba írd be hogy call recorder. Nekem nem tudom milyen volt korábban, csak azt hogy prémium alkalmazás volt amit én bevallom apk-ból telepítettem :'D

Remélem kicsit is hasznos volt bárki számára a válaszom, ha megfelelt/segített akkor kérlek dobj egy zöld pacsit, ha nem akkor keress meg privát üzenetben ha most megjelenik a nevem :D

Ha nem, akkor e-mailt is írhatsz ide: daniagoston@gmail.com

Köszöntem a figyelmet :)

2015. márc. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!