Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia sola telefonomon miért...

Xperia sola telefonomon miért ilyen a hangzás?

Figyelt kérdés
Amikor hallgatók egy zenét, akkor a magasabb regiszternél bezizeg a telefon. Ugyan ez van a fulessel is. Tegyük fel hogy hallgattok egy zenét amiben van zongora. Nos a magasabb hangoknál úgy zizeó az egész mintha sok borospohár csörögne halkan. Ez rohadt mód idegesítő, és gyakorlatilag multifónia, azaz két hang szól egyszerre. A telefonra most tettem fel az android 4.0.4 es verziót. Előtte 2.3.7es volt rajta. A korábbi verzióban nem voltak gondok ilyen téren. Nem vettem eszre, hogy rezonalt volna valami a zene hangja mellé. A probléma megoldás részéről ujratelepitettem az androidot, egy csomó helyen olvasott javaslat betartásával. De semmi. A ekvalézerrel se kell foglalkoznom, hisz úgy is rendesen kéne szólnia.
2013. szept. 29. 18:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!