Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha belsőleg meghibásodik az...

Ha belsőleg meghibásodik az iPhone készülékem és garanciára beviszem akkor adnak egy teljesen új iphone-t?

Figyelt kérdés

2013. szept. 29. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
ha olyan a baja, hogy javíthatatlan, és egyértelműen gyári hiba, akkor igen. ugyanúgy, ahogy bármelyik másik telefonnál.
2013. szept. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
iPhone-t nem nagyon javítanak hanem adnak egy másikat. Viszont nem biztos, hogy újat kapsz lehet, hogy egy felújított jól működőt adnak.
2013. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát azért ha már elmúlt legalább 1 hónapos, és mondjuk csak kicsit recseg a beszédhangszóró, inkább azt cserélik. mondjuk nyilván attól függ, hol lett vásárolva. szolgáltató lehet nem foglalkozik vele annyit.
2013. szept. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én úgy jártam hogy egyszer volt egy Iphone 3GS-em, és pont két héttel azután mielőtt lejárt a garanciája elromlott, be vittem a oda ahonnan vettem hogy nem tudnák-e megcsinálni kérdezte hogy van-e garanciája azt mondtam hogy már nincs erre azt mondja nekem hogy dobjam ki a kukába már nem ér semmit sem megcsinálása pedig annyiba van mintha vennék egy másik okostelefont újonnan, hát így hát vettem egy új Iphone 4GS 32GB-osat,két hónapra rá estem a motorral egyet és betört a képernyője vissza vittem ahonnan vettem a papírjaival garanciásan, oda adtam az Iphone-omat ki szedte belőle a kártyámat megkérdezte hogy mentsék-e le a memóriáját (azt mondtam hogy persze) és ahogy végzet ki dobja a telefont a kukába (pedig csak annyi baja volt a hogy a képernyő betört meg itt ott mély karcolások voltak rajta) és erre hoz nekem egy zsír újat.



Úgyhogy a kérdésedre a válaszom : IGEN KAPSZ EGY ÚJ IPHONE-T (ha Garanciális)

2013. szept. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2013. szept. 30. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!