Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone 4 s-nek megfordíthat...

Az iphone 4 s-nek megfordítható a kamerája? Az app storeból ingyenesen le lehet tölteni az alkalmazásokat/játékokat?

Figyelt kérdés

Ééééés lejátssza -e a Minion Rusht és le lehet e tölteni??

Lécci válaaszoljatok gyorsan!!köszii

:))



2013. szept. 30. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Az iphone 4 s-nek megfordítható a kamerája?

Ez nem tudom, hogy nálad mit jelent.


Az app storeból ingyenesen le lehet tölteni az alkalmazásokat/játékokat?


Igen lehet, én úgy kb 85-90 alkalmazást töltöttem már le ingyenesen ami fizetős lett volna. Vannak ingyenes és fizetős játékok is.

2013. szept. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom arra gondolsz, hogy van-e előlapi kamerája a normál mellett. Természetesen van és fényképezésnél, illetve más alkalmazásoknál is tudod használni mindkettőt. Az App Storeba számtalan alkalmazás van, jópár ingyenes közülök, de ahogy a korábbi válaszoló mondta, előfordul, hogy a fizetős játékot is ingyenessé teszik pár nap erejéig.
2013. okt. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!