Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen a windowsphone?

Milyen a windowsphone?

Figyelt kérdés
Telefon vásárlás előtt állok, androidom volt, iOS-t is ismerem (kicsit drágának találom) így meggondoltam, hogy valamilyen Lumiát, vagy wp-s HTC-t veszek. A kérdésem az lenne, hogy mégis milyen jellemzői vannak ennek az operációs rendszernek.(nyitottság, alkalmazáskínálat stb.)

2013. szept. 30. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Szép, egyszerű, gyors, akadásmentes, a csempés megoldás baromi jó! Az exkluzív Nokia appok zseniálisak! :)


Egy Lumia 920 tulaj! :)

2013. szept. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%

Hát nem tudom.

Inkább Apple vagy valami Android.

2013. szept. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én a WP8-at és az iOS-t kedvelem (ez tök szubjektív). :)

Lumia 920-am van, gyors, nem akad, stabil, megbízhatóan megy, USB-n keresztül szabadon másolhatsz rá a gépről, jó minőségű a fényképezőgép és a vaku.

Az OS zárt, ezért biztonságos, de csak a piactérről tudsz alkalmazásokat telepíteni.

A választék kisebb, mint a többi mobilra, de eddig mindenre, amire szükségem volt, találtam alkalmazást, és egész jó játékok vannak. Amit még szeretek, hogy az alkalmazások egységesen kezelhetőek, hasonló felépítéssel (jobbra-balra lapozás, menü stb), ez úgy teszi egységessé a megjelenést, hogy azért az alkalmazások mind saját designt tudnak használni...). Böngésző csak Internet Explorer van, az viszont jól működik.

Legidegesítőbb: Bing gomb a telefon jobb alsó sarkában, amit játék közben rendszeresen megnyomok. :)

ui.: a legjobb mobilverziója a skype-nak WP8-on fut (milyen meglepő, mi? :P). :)

2013. szept. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt hagyj kérdezzem meg, mi a helyzet a melegedéssel, a gyorsan lemerülő aksival? Mert én is akartam venni ilyen telót, de szidtán nagyon sokan.
2013. szept. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én egy fél évvel ezelőtt nagyon ódzkodtam a rendszertől, de miután kipróbáltam, majd megvettem a Lumia 920-ast, nagyon megszerettem! Nagyon hamar sikerült belaknom, minden kézre áll, minden számomra fontos alkalmazást megtaláltam, frissítések heti szinten érkeznek, mind a rendszerre, mind az alkalmazásokra, soha nem fagyot... szóval egy okom sincs a panaszra!
2013. szept. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha számításigényes játékot játszom, akkor melegszik - pont úgy, mint mondjuk egy Iphone. Egyáltalán nem vészes. Éjszakánként tölteni szoktam, de ha wifi, 3g ki van kapcsolva, és nem nyúlsz hozzá (tehát csak készenlétben figyel), akkor már volt, hogy 2 éjszakát is kihúzott töltés nélkül, és csak a 3. nap reggel tettem fel a töltőre, de még akkor is volt benne szufla...Ha sokat játszok, Skype-olok stb., az meríti, mint minden más okostelót.
2013. szept. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

És szerintetek az jót jelent, hogyha hetente frissítik (értsd hibát javítanak)?:)


Ezt midnig is meg akartam kérdezni, mert egy androidos telefont bekapcsolsz és működik, az iPhone meg örökké él... De az miért jó, ha minden nap kapsz egy hibajavítást?:)

2013. okt. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Hát, ha bugos a rendszer, akkor inkább naponta legyen frissítés, mint szökőévente (android).
2013. okt. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem szoktam az OS-hez bugfixeket kapni, az alkalmazásokhoz igen. És igen, sokkal jobb szerintem ha folyamatosan kapsz frissítéseket (hibajavítások, új funkciók stb.), mint ha szinte soha. Ez jelenti nekem azt, hogy foglalkoznak a szoftverekkel, ami a telefonomon fut.
2013. okt. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!