Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a HTC One Max-ról?

Mit gondoltok a HTC One Max-ról?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róla? Megéri megvenni? Ki mit hallott róla? Még a Samsung Galaxy Note 3-ra is kiváncsi vagyok. Személyes tapasztalatokat is szívesen várok:)
2013. szept. 30. 21:19
 1/8 anonim válasza:

Szia!

A tesóm htc rajongó,de neki htc desire x e van.

Na szóval ő azt mondta hogy nagyon jó telefon. :)

2013. szept. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
file:///F:/K%C3%A9pek/let%C3%B6lt%C3%A9s.jpg
2013. szept. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de miért vagy kiváncsi személyes tapasztalatokra egy olyan telefonról, amit még nem lehet kapni?


Amúgy 5.9 kéne a francnak. A 4.7 még bőven kezelhető egy kézzel :)

2013. szept. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

NYILVÁN nem a HTC-re gondoltam, amikor azt írtam, hogy "személyes tapasztalat"... az a note-ra vonatkozott. még jöhetnek gondolatok.:)

1-esnek: még nem volt HTC-m, de asszem már én is rajongó vagyok, úgyh lehet, h azt választom ^^

2013. okt. 1. 16:07
 5/8 A kérdező kommentje:
3-nak: nekem bejönnek ezek a nagy tepsifonok. :D
2013. okt. 1. 16:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Még be sincs jelentve, szóval sok mindent nem lehet mondani róla, de valószínűleg egy HTC One lesz egy az egyben, csak kicsit nagyobb kijelzővel. A tökéletes fém ház, tökéletes kijelző, tökéletes hangszórók mind megmaradnak, remélhetőleg egy nagyobb aksit is belepakolnak, és talán még Snapdragon 800-ban is lehet reménykedni, de ha "csak" a "régi" Snapdragon 600-at kapja meg az is 3-4 évig megbírkózik mindennel.


Ha tetszenek a nagy telefonok, akkor megéri majd.

2013. okt. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kinek a pap, kinek a paprika.. nekem sima One van, és teljesen meg vagyok vele elégedve. Gondolkoztam a Maxon én is, de mióta láttam a kettőt egymás mellett, inkább marad a sima One
2013. okt. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Majd kézbe veszem a telefont, aztán ha nem jön be, akkor csak a sima One-t választom.
2013. okt. 1. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!