Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telenor one touch s, vagy a...

A telenor one touch s, vagy a telenor smart touch pro a jobb? /többi lent/

Figyelt kérdés
Adatok szerint tudom, hogy a pro sokkal jobb az s-nél (nagyobb kijelző, dupla proci meg asszem nagyobb ram) De tényleg jobb? Mivel hogy én úgy hallottam, hogy sok alkalmazás nem használja a dupla procit, és akkor a nagysága a lényeg. Ez igaz? Ráadásul a pro-ban nincsen hdmi csatlakozó, míg az s-ben van, illetve az s-nek van 3d-s menüje, míg a pro-nak nincs. Szerintetek melyik a jobb? Melyik érné meg jobban, melyiket lehetne jobban használni? Nem tudok dönteni. Egyébként nekem ez lenne az első okos telóm, így annyira nem értek hozzá. Illetve még az lenne a kérdésem, hogy mivel a need for speed most wanted fut az s-en futna a pro-n is? És a pro-nak mikor döntöd a telefont, úgy fordul át a menü? Válaszotokat előre is nagyon szépen köszönöm! Üdv
2013. okt. 1. 09:47
 1/2 anonim válasza:

1. A jelenlegi telefonoknak 3d-s a menüje valami szinten

2. Jó ha 2 magos a proci vagy több

3. A Smart Touch Pro jobb most vettem én is egyet és teljesen jól lehet használni 3d-s meg minden de ha az nem tetszik akkor kicseréled a launchert és jobban 3d-s lesz

2013. nov. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, de már nem aktuális, mivel kb egy hónapja már vettem én is egy pro-t, és meg vagyok vele elégedve. :)
2013. nov. 17. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!