Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az apple hivatalos amerikai...

Az apple hivatalos amerikai oldaláról hogyan tudnék AT&T-s telefont rendelni vagy valahogy máshogy meg lehetne oldani?

Figyelt kérdés
AT&t Sprint vagy Vezrzion a lehetséges szolgáltató amivel nagyon olcsó a telefon és ezt hogy lehetne megoldani magyar országra?

2013. okt. 1. 13:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szóval neked elég annyi, ha nézegeted? Mert használni nem fogod, az biztos. Ráadásul megvenni se nagyon, mert amerikai cím, munkahely, satöbbi-satöbbi kell!! És ha használnád azt a rohadt keresőt, akkor rájönnél, hogy az az ár előfizetéssel van..
2013. okt. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez baj, sose látjátok, hogy az előfizetéses díj, amúgy nem müködik az itteni hálozattal. De ahogy előttem is írták, ott kell élni, adózni és akkor lehet.
2013. okt. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%

Azért van, mert ócsón kell ájfón, de ehhez már nem követelmény, hogy gondolkodni is tudjon az illető. Csak azt látja a paraszt, hogy ott 200USD vagyis kb 46e Ft. Addig már nem terjed az értelmi képessége, hogy annak nyilván valami oka van, hogy ennyire olcsó.

Sőt még az sem érdekli, hogy nem független hanem valami olyan szolgáltatós a készülék amit itthon nem is tud használni.

Mert ugye gondolkodni minek??

2013. okt. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
és ez hány éve megy már? :D én 4 éve tuti fenn vagyok itt...azóta látok ilyen kérdést. burokban kell ahhoz élni, hogy ezt ne tudjuk :D kb mint az mlm, évtizedek alatt még egyik ismerős sem gazdagodott meg belőle, de még mindig van, aki beveszi...:D
2013. okt. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Izé, az alap probléma ott kezdődik hogy az Apple elve nem postáz SEMMIT külföldre. Adott ország apple storeja csak az adott országba postáz.
2013. okt. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jaaa amugy bocs hogy megkérdeztem elvileg nem ezért van ez az oldal ;) kösz a hasznos válaszokat ;)
2013. okt. 3. 17:08
 7/15 anonim ***** válasza:
Az apple oldala is azért van hogy elolvasd. Le van írva minden részletesen, még is hogy egy külföldi misszióban résztvevő amerikai katona hogyan tud apple terméket rendelni. Csak rá kell szánni az időt és elolvasni.
2013. okt. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor elég rosszul tudjátok...Miért ne lehetne használni?Ezt mondták az iphone 5 re is :) én canadából hozattam egy Iphone 5 Rogers telefont és itthon legálisan ki fügetlenittem az interneten 140$ ért.És tökéletesen müködik pedig nincs fizetve a havi dij kint :).
2013. okt. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Csak ismeretség kell...menjetek fel pl a www.kijiji.ca ra és nézegesetek...tele van olyan telefonakkal amit csK fel vesznek az emberkék és adják el félárba...Tellus,fogers,wind,bell,sprint,version,virgin....mind üthető itthon hivatalosan...


Ha van kint barát aki ott él ...fel megy a kijijire (olyan mint a vatera) és vesz egy ilyet pl 300$ ért...kártyát le tiltják mert nem fizetik kb 2 honap te itthon ki fügetlenited vagy a bartátod még kint...(netröl meg lehet csinálni 40-160$ megy az ár szolgáltato függöen) és ennyi...ugyan igy meg az 5s el is...

2013. okt. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Vagy mint tudjuk canadaba vandorolnak a romak es haza rengetegen es arulnak iphonokat mert kint visara oda adjak ingyen fejeknent kettot is.Es hozzak haza es adjak el oket...szoval aki tud kint vegyen..most a piaci erteke iphone 5s nek kint 400$ igy...ha tellus telot fogsz ki akkor 40$ a hivatalos fuggetlenitese..440$ plusz posta koltsegbe van a telo.
2013. okt. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!