Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Interneten mért olcsóbbak a...

Interneten mért olcsóbbak a legtöbb helyen a készülékek mint a boltokban?

Figyelt kérdés

Adott egy telefon a legtöbb szolgáltatónál 120-130 körül forog az ára az interneten kártyafüggetlenül 90 körül van..

Auchanba néztem ott is 130 ezer.. Extreme Digitalba néztem ott is drága 120 ezer, de internetes webshopon láttam már hogy 90 ezerért lehet kapni..

Van valami kamu szag benne vagy wtf ?:D



2013. okt. 1. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell üzlethelyiséget, millió alkalmazottat fizetni, ez a legtöbb netes üzlet titka.

De persze olyan oldalak is vannak, ahol az árut nem éppen legális és megbízható forrásból szerzik be, túl nagy árkülönbségnél érdemes azért elgondolkodni rajta.

2013. okt. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen, olvastam is véleményeket, de azért az olyanoknál hogy több ezer vélemény, ország boltja és ajánlott shop, nem hiszem hogy habiznak!
2013. okt. 1. 22:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Van erre több megoldás:

1. Átverés. (Trükkös garancia, nem magyar készülék, stb...)

2. A szolgáltatók mindig pofátlan felárral dolgoznak.

3. Így visznek sok készüléket, és meg is éri a boltnak, mert keres rajta, főleg ha egy jó vétel után a vásárló terjeszti az igét, hogy jó hely.

2013. okt. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!